İletişim Bilgileri

İSTANBUL DÖVME,BİG TATTOO

  • Yetkili Kişi: ibrahim bilgiç
  • Telefon numarası: +90 (554) 689-88-11, http://www.tattoosimilar.com/anasay
  • +90 (554) 689-88-11, http://www.tattoosimilar.com/anasay
  • MSN: http://www.tattoosimilar.com
  • Adres: atatürk mh esentepe sok no 6, Küçükçekmece, İstanbul, 34670, Türkiye

Çalışma Saatleri

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

Dövme yaptırmak bulaşıcı hastalıklar neden oluyor mu, alerji yapar mı, yaptırdığınız dövmeyi sildirmeye karar verirseniz ne yapmanız gerekiyor ?

Dövmelerin vücutlara estetik bir güzellik kattığı düşünülüyor. Bu nedenle son dönemlerde daha yoğun talep ediliyor. Dövmeler farklı bir birey olmanın sembolü olarak gösteriliyor. Bazen de insanlar dövmeleri kendilerini ifade etmek için kullanıyorlar. Kimisi yalnızlığını, kimsi isyanını, kimisi ise mutluluğunu vücutlarına işleterek kendileri ifade etmeye çalışıyorlar. Dövmelerde kullanılan her şeklin ve harfin genellikle bir anlamı oluyor. Sahibinden izler taşıyan bu anlamlar insanların o kişiler hakkında fikir sahibi olmasında yardımcı olabiliyor. Bazen öyle yaratıcı tablolar ortaya çıkıyor ki, herkes buna imreniyor ve dövme ustalarının yollarını tutuyor.

Ülkemizde dövmeler kalıcı ve geçici olmak üzere iki şekilde uygulanıyor. Geçici olarak yapılan çalışmalar bazı boya maddeleri ile vücudunuzu renklendiriyor ve bir ay gibi kısa bir sürede etkisini yitirebiliyor. Kalıcı olarak yapılan dövmelerde ise dövme boyaları iğneler yardımı ile derinin alt kısmına uygulanıyor. Ve özel işlemlerle silinmediği sürece vücudunuzda kalıyor.

Kalıcı olan dövmelerin sizinle birlikte vücudunuzda ölene kadar yaşayacak olması bazen size zorluk ve pişmanlık yaşatabiliyor. Bu tür durumlarla karşı karşıya kalmamak adına veya pişmanlık riskinizi azaltmak adına dövme yaptırmadan önce bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Dövme yaptırmaya karar vermeden önce, dövme ve ileride yaşayabileceğiniz sorunlar ile ilgili detaylı bir bilgiye sahip olmanız gerekiyor.

Dövme yaptırmadan önce bilinmesi gereken en önemli konu, dövme uygulamalarının yapım esnasında bazı bulaşıcı hastalıklara neden olabilmesidir. Dövme yapılan merkezlerde, sıra ile birçok insana aynı uygulama yapılmaktadır. Kullanılan iğneler ve dövme malzemeleri aracılığı ile sizden önce dövme yaptıran Hepatit – B, Hepatit – C hatta AIDS virüsü taşıyan bir kişiden bu virüslerin size de bulaşma riski her zaman var.
Dövme yaptırmadan önce bilmeniz gereken bir diğer nokta ise, bu işin gerçekten bir uzmanlık istediği ve dövme yapıyorum diyen herkese güvenilmemesidir. Dövme merkezleri sertifikalıdır ve burada hizmet veren kişiler artık ustalaşmışlardır. Hijyenden, uygulama şarlarına, her detayı çok iyi bilen ve uygulanan dövme merkezlerinde işleminizi yaptırmanız hayati önem taşımaktadır.
Dövme yaptırma zamanınızı iyi belirleyin. Dövme yapıldıktan sonra belirli bir süre birçok kısıtlamaya maruz kalacaksınız. Bu kısıtlamaların neler olduğunu dövme ustanızdan öğrenin ve rahatlıkla uygulayabilmeniz için uygun bir zaman dilimi yaratın. Bunun akabinde dövmenizi yaptırın.
Dövme yapmak için kullanılan boyalar bazı kişilerde alerjik bir reaksiyon gösterebilir. Dövme yaptırmadan önce bunun testini yaptırmanız faydalı olacaktır. Akis halde dövme yapıldıktan sora bunun farkına varmak için çok geç olabilir.
Dövme yaptırmadan önce, vücudunuza işletmek istediğiniz şekli veya yazıyı çok iyi belirleyin. Zaman ilerledikçe, o yazıların veya şekillerin sizin için herhangi bir anlamı kalmayabilir. Hal böyle olunca da dövmeyi sildirmek zorunda kalabilirsiniz ki, silme uygulaması dövme yapmaktan daha zor bir uygulamadır. Dövme yaptıran kişilerin birçoğu kısa bir süre sonra bu uygulamaya başvurmaktadırlar. Nedenleri ise, pişman olmak, deseni beğenmemek, dövmenin anlamını yitirmesi, dinsel inançlar, iş yaşamına kattığı olumsuz etkiler ve sıkılmak olabiliyor. Bu nedenle dövme yaptırmadan önce bu durumların tümünü gözden geçirin ve ya dövme yaptırmaktan vazgeçin, ya da sinle bir ömür yaşayacak olan dövmenizi, çok yönlü düşünerek seçin.
18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERE DÖVME SANATI YAPILMAMAKTADIR

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: ibrahim bilgiç
Web Sitesi: http://similar-parfum-evi.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: İSTANBUL DÖVME,BİG TATTOO
Şirket Türü: Hizmet şirketi
Sunulan Ürünler ve Hizmetler: DÖVME,TATTOO,PİERCİNG
İlgi Alanı: TATTOO,PİERCİNG,
Adres: atatürk mh esentepe sok no 6, Küçükçekmece, İstanbul, 34670, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (554) 689-88-11, http://www.tattoosimilar.com/anasay, +90 (554) 689-88-11, http://www.tattoosimilar.com/anasay
MSN: http://www.tattoosimilar.com
Ek Bilgiler: TATTOO,PİERCİNG,DÖVME
Web sitesi: tattoosimilar.com
Ticari Markalar: DÖVMECİ
Personel Sayısı: 5 — 10 kişi

Şirket Türü ve Sermayesi

Kuruluş Yılı: 2010
Tüzük Sermayesi: 10 bin TL'den az
Şirket Türü: Şahıs şirketi

Ticari Faaliyet

Satış Hacmi (Yıllık) : 50 bin TL'ye kadar
Yıllık Alım Hacmi: 50 bin TL'ye kadar

Üretim Detayları

Üretim Alanı: 100 m²'ye kadar
Bölge: İSTANBUL
Kalite Kontrol: İç kontrol
Üretim Hattı Sayısı: 10'dan fazla
Sertifikalar: ISO 9000/9001/9004/19011: 2000
Şubeler ve Temsilcilikler

parfüm evi similar ikitelli

esentepe sok no 6, küçükçekmece, İstanbul, 34670, Türkiye, tel.: +90 (212) 548-81-81